Утринна росА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Умирам бавно, като сълза изтичам, раждам се роса...
 
Touch me slowlyTouch me slowly  ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Пожелания за Рожден ден

Go down 
АвторСъобщение
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana


Female Вишневи листенца : 6
Пеперудени целувки : 468
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 364
Търсете ме в... : Платинената паяжина на нощтА
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА

Пожелания за Рожден ден Empty
ПисанеЗаглавие: Пожелания за Рожден ден   Пожелания за Рожден ден EmptyПон Авг 17, 2009 7:18 pm

Пожелания за Рожден ден 2a5RSBUoM6

Една свещичка повече гори! Една сълза в очите ти блести! Не си с година остаряла, ти просто повече си помъдряла!

*****

Кошничка с рози, целувки от мен. Поздравявам те мила за РОЖДЕНИЯ ДЕН.
Пожелавам ти Здраве - то Винаги е нужно!
Пожелавам ти Щастие -то никога не стига!
Море от любов на брега на...
което винаги те чака някой

*****

Честит рожден ден!
Бъди жив, здрав, много щастлив и продължавай смело напред.
Не забравяй когато се изкачваш по стълбата на успеха,
да се подсигуриш, че е опряна до сградата,
в която искаш да влезеш.

*****

ЧРД! Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма. Защото вече си и с една година по-красива, по-умна и по-привлекателна! Продължавай с тази скорост!

*****

Честит рожден ден!
Бъди весел, здрав, засмян и цяла година пиян,
но не от домашна ракия, а от любовна магия!!!

*****

Седя в едно кафене и пиша името ти със солети. И знаеш ли защо го правя?! Защото днес имаш рожден ден, а аз искам да те схрускам. Честито, сладур!!!

*****

Честит рожден ден!
Бъди ни жива, здрава и щастлива! Букет от чувствата ни приеми,
Обичта ни към теб безкрайна като подарък прегърни!

*****

Честит рожден ден!
Когато тръгнеш да се изкачваш по стълбата на успеха,
не бъди жесток с останалите, защото можеш да ги срещнеш на връщане.

*****

Честит рожден ден!
Щастлив живот, прекрасна младост,
Желая ти навред успех!
Да срещаш трудностите с радост,
да бъдеш истински човек.

*****

Честит рожден ден!
Букет от нежни пожелания
даряваме ти с две ръце
и радост, щастие, любов
желаем ти от все сърце.

*****

Честит рожден ден!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

***

Честит рожден ден!
Желая ти леки запивки и много усмивки,
успехи в бранша и чупки в ханша,
здраве в изобилие и радост до безсилие!

*****

Честит рожден ден!
Върви по пътя на живота, обсипан с рози и цветя, и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!

*****

Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!

*****
ЧРД!Най-важното е жените да те харесват, а мъжете да те уважават. Останалите не ги мисли. И да пийнеш яко,з ащото празник без водка е като Титаник без лодка.

*****

ЧРД на патерица! Извинявай, че закъсняхме с два дни за партито, ама вече ни е много трудно да ти измисляме комплименти за поздравителната картичката.

*****

Скъпи приятелю,ние,всички твои колеги, целия офис, барабар с чистачката ти желаем ЧРД, много здраве и любов, много жени, много мъже и много да почерпиш! Наздраве!
*****



Ти си готина фенка, ти си моята женка, а аз съм твоя див хлапак! ЧРД на тебе малката, викай ми ... палката, аз съм истинския мъж, видиш ли ме - дръж!!!

*****

Честит рожден ден, скъпа приятелко! Пожелавам ти всичко пожелателно и да "хилядиш"! Но не се увличай, защото Лили Иванова ще ти завижда!

*****

ЧРД!
Нека радост топли твоите очи,
нека щастие огрява пътя ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки Божи ден,
да посрещаш 100 години свой рожден ден!

*****
Честит рожден ден!
Желая ти здраве, защото без него нищо друго няма значение, несекващ стремеж към знание, защото то ще те научи как да постигнеш предното и как да се пазиш от бедите на следващото пожелание- любов, защото това е достатъчно добра цел в живота.

Честит рожден ден!
Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар.

*****

Да ти е живо и здраво името.Със здраве го носи,да не свършва виното и дръзките мечтиSmile

*****

Желая ти живот от рози, алкохол в големи дози и кекс в различни пози!

*****

Честит рожден ден!
Искам да ти пожелая здраве и пари. Защото има ли човек здраве, всичко друго с пари се купува. С една дума - да ти е леко сърцето и тежък джоба!


*****

Честит рожден ден!
Дано никога не съхне и вехне клона ти… от който се ражда живота! Да се разлистваш, да се плодиш, да се множиш и аз да имам участие в тази работа!

*****

Честит рожден ден!
Силният ум трябва да се съчетае
с голяма амбиция, упоритост
и смелост. Стреми се!

*****

Времето лети - опитай се да му подражаваш.

*****

Честит рожден ден!
Ако си нямаш усмивка,
ще ти подаря една от моите.

*****

Нали си имал рожден ден? Чекам да ми пееш. Знаеш ли я оная: "Ой, тигре, тигре, имаш ли пари…" Ела ти да почерпиш, да не дойдеме ние да се почерпиме!

*****

ЧРД ,бейби! Аз може да не съм Ванко 1, но искам да бъда номер 1 за тебе! Бъди готина, пусни ми... ключовете от къщата си... Smile

*****

Честит рожден ден!
Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана!

*****

ЧРД! Абревиатурата ЧРД означава: А)чекай да ти редим далаверата Б)черна руса да те друса! В)чичо руча джанки. Ако знаеш верния отговор, обади се да почерпиш!

*****

Честит рожден ден! Много здраве, щастие и късмет от нашата дружина, А другото - от магазина!

*****

Честит Празник!
Повече усмивки на лицето, парички в портмонето и любов в сърцето!

*****

ЧРД! Ако днес сте решили да черпите в китайски ресторант - побързайте!Защото,когато китайците разберат,че оризът е само гарнитура, ще настъпи световен глад!

*****

ЧРД и помни: "Като си намокриш прекалено краката те боли гърлото, а като си намокриш прекалено гърлото не те държат краката!"

*****
Желая ти много здраве - то винаги е нужно,
много щастие - то никога не стига,
море от любов и бряг,
на които винаги да те чака някой!

*****

Нека изворът на щастието ръси с кристалните си води пътя на твоите мечти.
Живей, протестирай в обятията на младостта и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!!!

*****

ЧРД! Любовта е як, твърд орех, за който ти е нужен твърд инструмент в ръката. За падането на всяка твърдина най-важна е твърдостта. Все по-твърд да ставаш!!!

*****

ЧРД! Внимавай да не се счупи някоя чаша, ако се разлее вино, избърши го веднага, за да не лепне. За капак съседите ще извикат полиция,ако сте шумни. Весел празник!

*****

Честит рожден ден!
Ако има нещо по-ценно от здравето, по-хубаво от щастието и по-сладко от любовта, нека то да бъде твое!

*****

Пожелавам ти толкова здраве, че да учудиш медицината! Толкова щастие, че да ти завидят ангелите, толкова любов, че да не може да я запише историята!

*****

Желая ти живот от рози, алкохол в големи дози и кекс в различни пози!

*****

Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти.

*****

Ч.Р.Д. приятелко, бъди непозната, за да си интересна, бъди недостъпна, за да си желана! Ако говорят нещо лошo за теб не се ядосвай! Щом говорят, значи завиждат, а щом завиждат значи има за какво. Знай си цената, но не се продавай! Пожелавам ти това от все сърце заедно с много здраве , щастие, късмет и любов!

*****

ЧРД! Най-важният знак,че остаряваш, е когато за пръв път не можеш да го вдигнеш втори път,а си вече стар,когато за втори път не можеш да го вдигнеш от първия път!

http://pojelaniq-bg.hit.bg
Върнете се в началото Go down
http://gems.ohmylife.net
 
Пожелания за Рожден ден
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Скайп пожелания за ...
» Пожелания за СВАТБА
» Пожелания за 8-ми март
» Коледни и новогодишни пожелания

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Утринна росА :: Откъснат лист от календара :: За празник, в скучен делник-
Идете на: