Утринна росА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Умирам бавно, като сълза изтичам, раждам се роса...
 
Touch me slowlyTouch me slowly  ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 шоколадовата фея

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Юли 27, 2009 3:12 am

Започнах първият си дневник на 17. Изписала съм няколко тетрадки с душа и сърце и често ми се случва да ги разгръщам, за да търся пътя, когато се объркам. Дневниците са прекрасно нещо. Запазила съм себе си и времето не може да ме победи. Аз съм там, в мастилото, в уханието на хартията, в налепените картинки. Тези няколко тетрадки съм аз. Графоман съм по душа. Обичам да записвам всичко, важно за мен и да си го пазя.



Живея в собствен свят - за добро или за зло.
Добре дошли в него



шоколадовата фея Wellcome
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Юли 27, 2009 4:05 am

26 Юли 2009


Вчера от сутринта знаех, че ще стане много горещо. Знаех също, че трябва да отида на погребение. Умирам от ужас само при разминаването с катафалка. Зная естествения ход на нещата, разбрах го като малка, когато бях на село при баба и дядо и те ме заведоха на погребение. Тогава не разбирах какво става. Днес си спомням обувките на покойника, само тях можех да видя от тогавашната си височина. Тогава баба, явно почувствала, че трябва да ми обясни какво става ми каза "Всеки, който се е родил, рано или късно трябва да си отиде." И те наистина си отидоха - мои близки и познати, хора, които не познавах, кучето ми и всичко това в и извън реда на нещата. Та мисих си вчера "такъв е животът", облакох се за случая и се приготвих за наистина горещ дин. А той наистина беше горещ. Останах сериозна до селото, където отивахме. Аз и по-голямата част от сеейството ми, съпричастни към загубата, на тези които обичаме. И наистина се държах с едно тежко чувство на съчувствие и всичко добре (до колкото може да е добре на погребение в един много горещ ден) до момента в който не видях жената, загубила съпруга си и тази, загубила баща си. И всичко се обърна. Вече не бях на погребението на един човек, когото познавах бегло, бях на погребението на живота. И се раплаках. И това беше в реда на нещата. А денят беше ужасно горещ. Сякаш Ада беше се качил на земята. И сякаш не тялото ми се печеше, а душата. Много сълзи избърсах за него, за тези, които ги болеше и все още боли най-много, за мин, за тези, за които мен ме боли и щеше да ми боли на-много, за тези, които щеше да ги боли за мен. И не ми олекна. Това никога не олеква, може да се отдалечава за малко, но никога не изчезва. Така и трябва. И зная, че това си е в реда на нещата и утре навярно ще забравя и ежедневието ще изяде тези емоции и това е в реда на нещата, но оставям една врата отворена към вчерашния ден, нито пръв, нито последен. Един наистина много задушен ден беше вчера.
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyВто Юли 28, 2009 3:33 am

27 юли 2009


Останаха вного думи неизречени и някак си в мълчанието си си мислим, че горчилката им ще отмине с времето и никога няма да стане нужда да ги кажем и си вярваме до момента, в който забравим, и забравяме. И се усмихваме с дни и месеци се трупа прах въху истините помежду ни и привидно сме щастливи. А летните бури знаем, че връхлитат изведнъж и помитат всичко. Така и нас ще пометат. Зная, свикнала си всичко да се поправя с мълчание и преструвки. Грешките една на друга да си хвърляме с недомлъвки. Зад гърбовете да си говорим и пак да се прегръщаме и да се прпеструваме на близки, а дори не се позанаваме. Колко много имам да ти кажа...
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyВто Юли 28, 2009 9:59 pm

28 юли 2009




Зтварях си очите много пъти и проклинах горещата нощ, че ме разпъва на дяволски кръст. Умът ми отказваше да заспи и търсеше пътища из тъмните канали на спомените ми. Лица, места, чувства, всичко се разминаваше и се блъскаше пред насила затворените ми очи. Знаех, че мозъчната треска няма да отмине пртосто така. Примирих се с безсънието и станах. Тишината навсякъде ме побъркваше. Единствено тъпото бучене на близкия трансформатор досадно и непрестанно се усещаше (то не е от нещата които се чуват). Мракът ме докарваше до лудост. Сякаш всичките ми страхове ме чакаха в засада в сянката под бюрото. Понякога страховете ми от детството се събуждаха и ме нападаха свирепо и колкото и идиотски да звучи сега вярвам в тях не по-маллко от тогава. Събрах смелост и станах. Обърнах щорите така че да вслиза светлината от уличната лампа и се успокоих, че нищо не изкочи от никъде и не ме изяде. Цялата бях покрита с малки капчици пот. Косата ми беше почти мокра. Не издържах. Задушавах се в тази жега. Погледнах през прозореца и там изпод лампата ме погледна и тя. Най-красивото нещо на света. Беше подарък от баща ми за бала. Един от онези подаръци, за които децата плащат скъпо в преследване на родителски амбиции. Този подарък ми стана любими. Двамата с татко дадохме много от себе си един за друг. И така тази кола се превърна в символ на обичта помежду ни. Майка така и не разбра цялата тази история, но тя не е от хората, които разбират такива неща. Оставих си пижамата да лежи на пода, обух си набързо дънки и потник и тръгнах. Не ми беше за пръв път да хващам пътя на някъде. Обикновено така правя, когато ми е тясно на душата. Едно малко символично бягство, за истинско не ми стиска. Непременно се връщам.
Улицата винаги е толкова тиха в 3 сутринта. Всички блокове спят, дори и уличните кучета ги няма. Хвърлям се в красавицата и в секундата, в която чуя двигателя й да мърмори тихо се чувствам на най-сигурното място на света. Тя е единственото нещо, кото зная, че няма да ме предаде. Познавам я като себе си, толкова път сме минали заедно. Когато й се ядосам не иска да върви, когато съм щастлива лети, оставяла ме е на пътя, блъскала съм я и всичко обичайно, и пак пътуваме на някъде и винаги ще пътуваме. След толкова опити (нещастни) да спра цигарите, посегнах към пакета скрит под стелката отзад и си запалих. Тютюневият дим проряза гърлото ми, как обожавам първата дръпка. После мога да изхвърля цигарата, но първата дръпка след толкова много непушене е като докосване на парче лед в адска жега. Никотина се разнесе по мен и разсея напрежението в главата ми. Дадох на зад и излезнах от паркинга. С цигара в уста, с волана в лявата ръка и скоростния лост в дясната, сякаш всичките ми грехове бяха личната ми благословия. В такива моменти забравям коя съм била, забравям каква трябва да бъда и просто съм - аз, издялана от грешки, пропита от вина, не гримирана, без прическа, без бижута, без маниери и обноски, без редовната тъпа усмивка ала аз съм идиот, само аз с пороците си, с налудничевите си мисли, с бвзкрайната депресия. "Усмихвай се повече! Какво ти тежи, нямаш деца да храниш, не те чака мъж - гладен, вкъщи, какво си се депресирала?!?!" са най-честите коментари на хора, за които очевидно животът е това. Не им се сърдя, те не виждат неща, които аз виждам, не разбират онова, което аз разбирам. И дори да е така, животът да е мъж, деца и дом, и да пропилявам времето си в загуба на енергия в търсене на нещо друго, нека е така. Изборът е мой и предпочитам такъв да си остане. Не очаквам разбиране. За толкова години не го открих и едва ли ще падне от небето един слънчев ден. Свикнах да се чувствам каквато съм. Завих по главния път и се отправих към единственото място, където звездите са милиарди и щурциуте пеят песни от детството ми, когато през летните вечери дядо ме водеше със запален стар фенер през полята. Как миришеше само детството ми на неокосена трева и цъфнали жасмини. Винагии ходя на това място, обзета от чувството на принадлежност към друга реалност и там откривам мир. Спирам колата по средата на поляната, изгасям двигателя и фаровете и лягам на широкия топъл капак и гледам нагоре, колкото може по-нагоре и оставям света да се концентрира там сред милиардите звезди. И всичко се загубва, и аз изчезвам и вече ме няма и зная, това е смъртта. Всичко просто изчезва, и просто няма значение, защото просто нищо не съществува.

Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyСря Авг 05, 2009 2:53 am

4 август 2009





Долях си чашата с последните капки от пресушената бутилка. Тази вечер празнувам. С мене празнуват и тъгата и празнотата и си мисля къде забравих всички останали. Дали останаха някъде по пътя, докато тичах след пошли амбиции или докато чаках на изоставена гара да пристигне любовта? Наздраве за вас мечти, гонени, догонени, сбъднати и пропиляни, наздраве и за тиб, Любов, прекрасна, глупава и далечна. Наздраве и за тиб съдба, че си винаги там, когато и където трябва. Вие всички изпихте ми живота и оставихте ми празна, както аз оставям празна отворената бутилка. Утре имам още път, а ми е така изморено.
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 3:20 am

9 август 2009

Има дни в които съдбата помита. В 4 часа сутринта в четвъртък поете и мен. Помете малкото ми останали здрави нерви и ме хвърли в ада. В 4 часа сутринта болна душа заля с кисилина колата ми и разби прозорците й с голям камък. Сърцето ми се пръсна в мига в който я видях, краката ми се подкосиха и цялото небе се счупи с гръм и трясък варху главата ми. Не бях изпитвала подобно чувство в живота си - страх, объркване, злоба, объркване, безпомощност, яд, наддигаща се тревога, въпроси, и Господ повиках, не дойде, не ми даде просветление. Минаха няколко дена, а ръцете ми треперят от разбитите нерви. На къде отива този свят? Пред собствения ми дом?!?!? Да хвърлят мен и семейството ми в тази дива мизерна история! Без предупреждение, без оставени следи. Страшно е когато не знаеш врага си и след като е способен на това, какво следва? Моля се само за сили и още малко здрави нерви. Искам спокойствие и цялата ми душа крещи. Къде е Господ сега?
Върнете се в началото Go down
Катето
контеса Чар
контеса Чар
Катето


Female Gemini Rooster
Минаха години : 42
Вишневи листенца : 3
Пеперудени целувки : 100
Довя ме вятърът тук на: : 02.08.2009
Имах какво да кажа -пъти : 90
Търсете ме в... : полъха на вятъра
В този свят съм : повей
По душа съм : светкавица

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 4:19 am

Феичке....Мога само прегръдка да ти дам.....
Дръж се!Всичко ще си дойде на мястото!Само не се давай!
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 6:05 am

Кати, душице, винаги съм вярвала, че всяко зло за добро, и горещо се моля да е така и този път. Изстисквам и последните си сили и със свит стомах продължавам напред. Незнам кой да идва на помощ, но наистина да дойде. Толкова съм объркана

Благодаря ти мила, че не остана със скрита съпричастност. Имам нужда от сили, пък били те и пожелани. Прегръщам те
Върнете се в началото Go down
Катето
контеса Чар
контеса Чар
Катето


Female Gemini Rooster
Минаха години : 42
Вишневи листенца : 3
Пеперудени целувки : 100
Довя ме вятърът тук на: : 02.08.2009
Имах какво да кажа -пъти : 90
Търсете ме в... : полъха на вятъра
В този свят съм : повей
По душа съм : светкавица

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 6:21 am

Познавам едни хора...от едно Кралство...,които могат да правят чудеса... Ако достатъчно силно повярваш във всички ни(защото не съм само аз) ,колкото и зле да се чувстваш ,най-важната част от теб ще остане неуязвима.НЕ СИ САМА ,каквото и да ти се случва и съм сигурна,че дори и да не ти го кажат всички от Кралството ще бъдат мисловно с теб(кой както може)...Усети ли ръцете ни?...
Спокойствие и хладнокръвие ,Рали...Нищо лошо няма да ти се случи.Нито на теб...,нито на близките ти!

шоколадовата фея 937635
Върнете се в началото Go down
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana


Female Вишневи листенца : 6
Пеперудени целувки : 468
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 364
Търсете ме в... : Платинената паяжина на нощтА
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 6:35 am

шоколадовата фея 935568
шоколадовата фея 154886 pirat
Върнете се в началото Go down
http://gems.ohmylife.net
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana


Female Вишневи листенца : 6
Пеперудени целувки : 468
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 364
Търсете ме в... : Платинената паяжина на нощтА
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 6:36 am

Мир, принадлежащий тебе...

Чуду верь,
Вперед иди,
Будь упорным,
Вдаль гляди,
Верь себе,
Держи удар,
Слушай мудрость
Тех, кто стар.
Помни дом,
Очаг семьи,
Сей тепло,
Зерно любви,
Дух победы
Не теряй,
В игры подлых
Не играй.
Жди во Тьме
И слушай Свет,
В серых красках
Правды нет.
Гибок будь,
Шути с судьбой,
В снах встречай
Души покой.
Дари улыбку,
Грусть гони.
Жизнь сладка,
Друг мой, пойми!
Себя познай,
Познай других,
Судьба твоя
В руках твоих!!!
Върнете се в началото Go down
http://gems.ohmylife.net
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 6:46 am

Катинка, просто незнам какво да мисля.

Иска ми се просто наистина да стисна очи и целия свят да изчезне. Само за малко, колкото да си събера мислите. Незнам как да опиша начинът по който ме накара да се почувствам, Кати. По-топло ми стана на сърце и чернилката малко избледня. Малко хора останаха на този свят и се радвам, че познавам голяма част от тях. Гордея се, че Гео ме покани да стана част от вас. Поне сега имам повод да го споделя пред всички.

Дишам дълбоко, стискам зъби... и това е. Животът продължава.
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 7:04 am

Гео, отворих не вкусен бонбон от кутията с бонбони на живота. Но за това пък опитах още един непознат вкус. Горчи. Но има нещо по-силно от горчилката. Това ще мине, и вкуса ще забравя, но в мен искристализира и друго ново чувство на осъзаване на измеренията на човечността.
Върнете се в началото Go down
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana


Female Вишневи листенца : 6
Пеперудени целувки : 468
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 364
Търсете ме в... : Платинената паяжина на нощтА
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 10, 2009 7:28 am

В живота горчивото е повече от сладкото, за съжаление, Рали.
Преди известно време във Фото форум четох нещо подобно на твоето - на едно момиче някой бе издрал чисто новата кола, ей така ....
Хората отвориха вратата на зверското в себе си и стават все по-гадни.
Но пък не са всички такива, за щастие.
Свестни хора е имало и винаги ще има.
Просто трябва да вярваме, че след лошото непременно идва хубаво.
Животът е като виенско колело - веднъж си горе, после долу и пак, и пак.
Стискаш зъби и продължаваш напред. Това е.
Нищо че горчи.


шоколадовата фея 4461935_5ba0a3aefc55
Върнете се в началото Go down
http://gems.ohmylife.net
CAMCOH
херцог Бяла сова
херцог Бяла сова
CAMCOH


Male Вишневи листенца : 9
Пеперудени целувки : 441
Довя ме вятърът тук на: : 25.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 416
Търсете ме в... : дъгата
В този свят съм : капка
По душа съм : светлина

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyВто Авг 11, 2009 1:33 am

pirat
и... ако се стигне до нужда от физическа сила, имам нещо предвид! И...
pirat
pirat
pirat
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyСря Авг 12, 2009 4:07 am

Имам нужда от психиатър вече.
А ако го хванат тоя луд и физическата сила ще ми е нужна и ще ми трябва да е унищожителна. Дано до тогава тази фаза на агресия отмине

Благодаря много САМСОН!!!
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyСря Авг 19, 2009 3:29 am

18 август 2009

Усещам как съм се превърнала в сянка на собствения си страх. Ядял ме е от вътре в продължение на месеци... година и 5 месеца. Дълбал е толкова навътре, че е оголил до болка нервите ми и е унищожил естествената ми защита. Винаги съм била хахо, винаги съм била недоволна от каквото и да съм постигала, сменяла съм десетки лица и маски и се забърквах в какви ли не неприятности. Накрая ме победи страхът. Гнусния страх от самия страх. Мислех, че съм силна и си играх разсеяно с огъня, обаче кой да ми каже, че във всяка игра трябва да се внимава. Усещам слабостта в стомаха си, безсилие в краката и тъпа болка в главата. А всички причини са в душатя ми. Психоложката ми каза да затворя всичко лошо зад себе си, да го изолирам, да не мисля, да се пречистя, да продължа напред. Не мисля че е добра. Само дрънка глупости. Тя не разбира, то е като да си чел за рака и като да си болен от рак. Как по дяволите се пречиства човек от разсейките на раковия страх? Аз не го искам, дори не зная дали е основателен или не. Просто допуснах прекалино дълго да живее в мен. Умирам вътрешно, ако не спра този процес ще загубя живота си. Иска ми се тази тъпа болка в мен да се махне. Искам да се изелкувам, виждам ясно, че душата ми е болна. Опитвам се да не мисля, резултат няма. То не е в мисли, то е усещания. Треската на душата вече се отелеси. Мозъкът ми се разкашка. Трябва да намеря лек, трябва да намеря спасение. Прекалино дълго криех от себе си симптомете на душевната си тревожност. Сега трябва да се справя с нея като с рак в напреднал стадии. Господ да ми е на помощ.
Върнете се в началото Go down
Катето
контеса Чар
контеса Чар
Катето


Female Gemini Rooster
Минаха години : 42
Вишневи листенца : 3
Пеперудени целувки : 100
Довя ме вятърът тук на: : 02.08.2009
Имах какво да кажа -пъти : 90
Търсете ме в... : полъха на вятъра
В този свят съм : повей
По душа съм : светкавица

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyСря Авг 19, 2009 5:45 am

Незнам за Господ,но когато на мен ми се случва да се чувствам като теб(защото вярваш или не-доста пъти съм била от другата страна на Луната) ето това ми действа много успокояващо:



Киприянова молитва


Създателю вечен!Творец на доброто!Ти можешвсичко.Превърни злото в мен,около мен,над мен,под мен,зад мен ,пред мен -в Светлина, Добрина и Любов!Иако възли някой е вързал-да се разкъсат.Амин!Иако някой в гроб е зарил срещу мен-да се разпадне на прах.Амин!Ако клетва изречена е,да се превърне в благословия и да се върне обратно.Амин!Ако с желязо злото е сторено-да се разпадне,да се разпръсне,да се обезсили!Амин!Ако с кръв злото крепено е,да се превърне в роса осветена от Бога,да се изпари и изчезне!Амин!Ако водата от мъртвеца е полята,разпръсната или влята-да отиде в земята и във водата!Да се превърне в живителна сила небесна и да дарява живот,плод и любов!Амин!Ако злото за раздяла направено е-да се разпръсне и върне в земите на мрака!Амин!Ако прокоба за смърт е направена-със силата моя и тази на Господа наш,живота измолвам и смъртта връщам,докато времето определено отгоре ,настъпи!Амин!Ако болест неверна е пратена,аз Киприян,със силата Божия,назад я изпращам,окована със силата Божия и Светлината небесна!Амин!Ако злото от чедо лишава,трижди с кръста посечено,да се върне в страната на мрака и там да остане!АминАко прокоба за лудост и душевни страдания злото е сторило,аз,Киприян ,го връщам,ако то върне покоя ,ума и здравето в този момент на (имената на хората за които се молиш)!Амин!Ако злото това не изпълни,ще бъде изпепелено,за да върне Душата,покоя и здравето тука!Амин!Ако злото семейство и сватба разваля,посичам го с меча светлинен ,небесен и връщам пръстена цял,здрав вечен и силен!АминАко злото ви пречи,да си отиде.Върви си,върви си,върви си!Казвам го аз, Киприан,магът небесен!Иди си веднага!Амин!



П.П. И да не си помислиш,че съм някоя смахната богомолка....Не вярвам в колективната представа за Господ.Вярвам в силата на думите и в светлината заложена у всяко едно същество на тази Земя(даже и у стоножките Smile ).
ТИ И САМО ТИ МОЖЕШ ДА СИ ПОМОГНЕШ НА 100%,независимо от умората,апатията и ужаса...
В теб е страха,но и в теб е ЛИПСАТА на страх.

Просто си спомни!!!!

П.П. И не забравяй,че сме ТУК....-на една мисъл разстояние от теб.
А по отношение на хаховските ти заложби-сори ама пак ще те разочеровам-НЕ СИ САМА!МНОГО СМЕ-СИЛНИ СМЕ!!!
Обичам те и да се стягаш в кръста!Ясно!!!
шоколадовата фея 154886
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyСря Авг 19, 2009 3:11 pm

Кати, стягам се, обична моя. Трудно ми е, но ще се излекувам, поне сега не се затварям в себе си както до много скоро.

Благодаря ти за молитвата! И аз не съм сред праведните вярващи, незнам дали въобще съм вярваща, но има сила, която ме води от време на време в манастира и в църквата.

Прегръщам те много силно. Ще имам огромна нужда от вас. За пръв път в живота си се чувствам толкова слаба, но и толкова наясно какво трябва да направя.

Целувки мила Катинка шоколадовата фея 632855
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 31, 2009 12:53 am

30 август 2009

Малко по малко цветовете се връщат. Никога повече не искам да виждам онова свое лице в огледалото, което виждах последните две седмици.
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyПон Авг 31, 2009 1:40 am




queen
Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyЧет Сеп 03, 2009 4:45 pm

Върнете се в началото Go down
chocolate_fairy
маркиза Неустоимо изкушение
маркиза Неустоимо изкушение
chocolate_fairy


Female Вишневи листенца : 1
Пеперудени целувки : 58
Довя ме вятърът тук на: : 24.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 52
Търсете ме в... : аромата на цъфналите вишни
В този свят съм : шоколадовата фея
По душа съм : вдъхновение

шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея EmptyВто Сеп 29, 2009 5:53 pm

Омръзна ми да работя с некомпетентни хора!!! Как може да ми изпратят въпросник в PDF формат и да искат да им го попълня??? И да вземат да научат малко английски, че ми късат нервите. Аман от хора които получават заплата за да си клатят краката...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





шоколадовата фея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: шоколадовата фея   шоколадовата фея Empty

Върнете се в началото Go down
 
шоколадовата фея
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Утринна росА :: Соната за нежни души :: Написано с перо от ангел-
Идете на: