Утринна росА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Умирам бавно, като сълза изтичам, раждам се роса...
 
Touch me slowlyTouch me slowly  ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 забранените думи.. на ББорисов

Go down 
АвторСъобщение
sky
МаркизатА
МаркизатА
sky


Female Вишневи листенца : 3
Пеперудени целувки : 248
Довя ме вятърът тук на: : 25.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 222
Търсете ме в... : Кралството
В този свят съм : отново синя
По душа съм : пазителка

забранените думи.. на ББорисов Empty
ПисанеЗаглавие: забранените думи.. на ББорисов   забранените думи.. на ББорисов EmptyПон Сеп 07, 2009 4:42 am

София /КРОСС/ Искам да се спрат спекулациите и хората трябва да знаят, че при 3 млрд. пасив никак не е лесно, заяви премиерът Бойко Борисов на пресконференцията след заседанието на МС, предаде репортер на Информационна агенция КРОСС. „Рамката за 4 години никак не е розова, но ако съумеем да направим добри законодателни промени, догодина до лятото ще овладеем положението. Да върнем доверието в Брюксел и да се спре да се краде", добави той. На първия месец, откакто сме в управлението, увеличението на пенсиите е 9%, което е 48 млн. лв., а до края на годината 288 млн. лв., констатира Борисов. Догодина 720 млн. лв. повече ще бъдат парите за пенсиите, обеща той: "Това е нашата воля, това съм го разпоредил на финансовия министър, това е искането на социалния министър". "При тази криза ние заделяме на месец 50 млн. лв. за пенсии. И аз искам да кажа на пенсионерите, че това се дължи на нас", уточни премиерът. "Думите „замразяване" и „спиране" съм ги забранил", каза още Борисов.
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
sky
МаркизатА
МаркизатА
sky


Female Вишневи листенца : 3
Пеперудени целувки : 248
Довя ме вятърът тук на: : 25.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 222
Търсете ме в... : Кралството
В този свят съм : отново синя
По душа съм : пазителка

забранените думи.. на ББорисов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: забранените думи.. на ББорисов   забранените думи.. на ББорисов EmptyПон Сеп 07, 2009 4:44 am

Путин бие Борисов 10:3 по забранени думи
Неделя, 30 Август 2009



Странно съревнование се заформи между премиерите на България и Русия. В продължение на няколко дни те забраниха използването на различни думи. Причината е, че ги дразнят и не съответстват на политиката на техните правителства.

Премиерът Бойко Борисов забрани министрите му да използват „ще”, „замразяване” и „спиране”. Думичките “замразяване”, “спиране” и “ще”, съм ги забранил, когато се сложат цифрите на масата, те по никакъв начин не са розови и не са обнадеждаващи, заяви българският премиер.

В същото време преди младежкият форум „Селигер – 2009” в Русия на участниците били дадени инструкции, в разговорите си с Владимир Путин да не се използват редица думи. Шефът на Федералната агенция по въпросите на младежта Василий Якименко дори съставил списък с нежеланите изрази, от които Путин много се дразнел: „Медведев, пари, президент, държавна поръчка, упадъчен, лош, разпадащ се, дайте, искам и помогнете”. Така Путин поведе с 10:3 по забранени думи на своя български колега

Путин има „черен колан” по самбо, а аз по карате. Това ни прави открити един към друг и ни дава възможност да дискутираме открито отношенията между двете страни, заяви Борисов по Нова телевизия преди дни.

Междувременно Владимир Путин и Бойко Борисов разговаряха цял час по телефона, за да уточнят принципните си позиции по отношенията между София и Москва. Разговаряха и за стратегически проекти като АЕЦ „Белене”, газопроводите Бургас – Александруполис, „Южен поток” и „Набуко”.

Двамата ще се срещнат в Полша на 1 септември, където ще бъде отбелязана 70-годишнината от началото на Втората световна война. Там Бойко Борисов ще има възможност да се консултира по някои въпроси на енергийната стратегия на Европейския съюз и на България като част от ЕС. На срещата ще присъстват още германският канцлер Ангела Меркел, британският премиер Гордън Браун, френският президент Никола Саркози, италианският – Силвио Берлускони и други. Frognews.bg
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
sky
МаркизатА
МаркизатА
sky


Female Вишневи листенца : 3
Пеперудени целувки : 248
Довя ме вятърът тук на: : 25.07.2009
Имах какво да кажа -пъти : 222
Търсете ме в... : Кралството
В този свят съм : отново синя
По душа съм : пазителка

забранените думи.. на ББорисов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: забранените думи.. на ББорисов   забранените думи.. на ББорисов EmptyПон Сеп 07, 2009 4:45 am

Премиерът Бойко Борисов се ядоса на Мадона заради съсипаната трева на Националния стадион. Шоуто на звездата, което се състоя преди седмица, превърна терена на стадион "Васил Левски" в "разорана нива" точно преди решителната квалификация между България и Черна Гора, пише в днешния си брой вестник "Стандарт".

Концертите на "Васил Левски" вече се забраняват, наредил премиерът на спортния министър Свилен Нейков. Това става ясно от стенограмата на последното заседание на кабинета в сряда.

- хахаха станаха повече а Smile хайде да ги изровим всичките, на бас, че ще забрани и червения цвят!!! опс казах ще Wink лол-


Бойко настоял фирмата, която доведе Мадона в България, да поеме разходите по възстановяването на терена. Нейков обяснил, че договорът за шоуто е подписан преди да встъпи в длъжност и обещал "Васил Левски" да е в идеално състояние за важния мач.

Щетите по игрището ще бъдат отстранени с парите от застраховката за 5 млн. долара на стадиона.

От своя страна вицепремиерът и министър на вътрешните работи Цветан Цветанов предложил при всеки голям концерт от фирмата организатор да се задържа като депозит сума, с която да се покрият евентуални щети по стадионите и залите.
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Sponsored content





забранените думи.. на ББорисов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: забранените думи.. на ББорисов   забранените думи.. на ББорисов Empty

Върнете се в началото Go down
 
забранените думи.. на ББорисов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Утринна росА :: Откъснат лист от календара :: Не убивайте вестоносеца, моля (:-
Идете на: